Безпечне освітнє середовище

На варту заступають ДЮРП

Одним з найважливіших аспектів забезпечення безпеки в навчальних закладах є пожежна безпека. Ініціативи, спрямовані на попередження пожеж та навчання дітей правилам безпечної поведінки в разі пожежі - важлива складова роботи з учнями. Члени Дружини юних рятувальників-пожежних (ДЮРП) під керівництвом педагога-організатора Армаш А.П. провели з учнями 4-А класу заходи, спрямовані на дотримання вимог пожежної безпеки., а саме: надали дітям важливі поради та вказівки щодо того, як уникати ризику виникнення пожежі внаслідок ігор з вогнем; нагадали правила безпечної поведінки в разі отримання сигналу про пожежу, зокрема про евакуацію та виклик служб пожежної безпеки; роздали школярам листівки та розмальовки, що містять корисну інформацію та малюнки про важливість виконання правил пожежної безпеки.

23:24 20.04.2024

День цивільного захисту 2024

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 16 квітня у нашому закладі відбувся  День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя. На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про дії при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів, алгоритм дій при звучанні сигналу "Повітряна тривога", дотримання правил пожежної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період, план дій під час хімічної та радіаційної небезпеки, провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

22:57 16.04.2024

Мобільний клас безпеки

14 березня у Степанівському ОЗЗСО пройшли перші заняття у Мобільному класі безпеки. Мобільний клас безпеки - це новий спільний проєкт для підвищення культури безпеки серед дітей від Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, створений за підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні.

17:03 17.03.2024

Як батькам та школі запобігти булінгу

Цькування серед учнів є поширеною проблемою, на яку дорослі повинні реагувати. Батьки й учителі можуть протидіяти цьому, якщо знатимуть, на що звернути увагу. До Міжнародного дня протидії булінгу, Міністерство освіти і науки України ділиться рекомендаціями про те, як зрозуміти, що дитина зазнає цькування, що робити, щоб запобігти цьому, як батьки можуть підтримати дитину тощо. Матеріали підготували на базі інформаційної кампанії «Викресли булінг» Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine).

22:55 25.02.2024

День безпечного Інтернету

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). З цієї нагоди у нашому навчальному закладі було проведено виховні заходи з метою допомогти здобувачам освіти стати відповідальними користувачами Інтернету.

18:15 11.02.2024

Лекція про права дитини

11 грудня до нашого закладу з лекцією "Захист прав дитини та протидія домашньому насильству" для здобувачів освіти 9-11 класів завітали поліцейський офіцер Степанівської ТГ Голоколосов О.Я. та інспектор ювенальної превенції Горобець Д.В.

15:41 16.12.2023

Акція "Червона стрічка" 2023

Щороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. На жаль, Україна залишається регіоном із високим рівнем поширення ВІЛ: щодня діагноз ВІЛ отримують майже 60 українців, щодня помирає від СНІДу 7 людей в Україні. В рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" 1 грудня здобувачі освіти долучилися до соціальної акції "Червона стрічка".

21:43 06.12.2023

Марафон менторів із платіжної безпеки 2023

В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай наш заклад долучився до Марафону менторів із платіжної безпеки, освітнього проєкту, де педагоги та працівники освіти проводять навчальні заходи для учнів та студентів з метою запобігання шахрайським випадкам у сфері платіжних послуг. Ментором заходу стала заступник директора з виховної роботи та вчитель історії Філь Олена Миколаївна.

18:57 18.11.2023

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

З метою привернення уваги суспільства до ситуації з дорожньо-транспортним травматизмом й необхідності попередження смертності внаслідок ДТП, в рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, пропонуємо ознайомитися з матеріалами соціальної реклами з безпеки дорожнього руху від благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод».

19:24 08.11.2023

Тренінг "Вивчаємо правила дорожнього руху"

В рамках тижня безпеки дорожнього руху класними керівниками 5-х класів Мисаком А. Й. та Армаш А. П. проведено тренінг "Вивчаємо правила дорожнього руху. Дорожні знаки знаю – про безпеку дбаю".

20:41 05.11.2023