Предметні тижні та цікаві уроки

Тиждень географії 2024

З 18 березня по 22 березня у закладі проходив Тиждень географії. Певнюк Ірина Василівна підготувала для школярів цікаві подорожі в країну Географію, під час якої здобувачі освіти мали змогу проявити свою ерудицію в розгадуванні ребусів, кросвордів, здійснити екскурсію картою світу.

13:00 19.04.2024

Навчально-польові збори з предмета "Захист України"

Навчально-польові збори – завершальний етап вивчення дворічного курсу предмета «Захист України». Головною метою проведення навчально-польових зборів є підвищення рівня підготовки учнів-юнаків до служби в Збройних Силах України, закріплення знань, умінь і практичних навичок набутих учнями на заняттях з цього предмета. В рамках навчально-польових зборів 12 квітня учні нашої школи брали участь у навчальних стрільбах під пильним керівництвом вчителя предмета "Захист України" Вінічука Артура Віталійовича.

23:35 15.04.2024

Експериментальна робота з фізики

Універсальним оптичним елементом більшості оптичних систем є лінзи. Традиційне застосування лінз: окуляри, біноклі, телескопи, оптичні приціли, теодоліти, мікроскопи. Одна з характеристик лінзи – її оптична сила. Учні 11-А класу разом з вчителем Куликовською Людмилою Анатоліївною під час виконання експериментальної роботи з фізики визначали оптичну силу збиральної та розсіювальної лінзи, а також  системи лінз.

22:48 15.04.2024

Тиждень зарубіжної літератури 2024

З метою розвитку знань, умінь, творчих здібностей учнів у закладі освіти з 19 по 23 лютого проходив Тиждень зарубіжної літератури. Здобувачі освіти 5-11-х класів взяли активну участь у всіх заходах, запланованих вчителями зарубіжної літератури Подупейко Г.П. та Шестаковою С.А.

23:04 05.03.2024

Тиждень інформатики 2024

З 05 по 09 лютого в Степанівському ОЗЗСО під гаслом «Разом до безпечного Інтернету» проходив тиждень інформатики. Протягом тижня вчителі інформатики Куликовська О.В. та Журавльова Н.В. залучали здобувачів освіти 2-11 класів  до участі в різноманітних заходах, а саме: Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет», гра-доміно «Правила роботи в Інтернеті», конкурс малюнків у Paint, брейн - ринг «Незвичайна Інформатика», проходження анкетування «Інтернет-залежність», перегляд відеолекції «Неприємності у мережі та як їх уникнути».

00:12 21.02.2024

Тиждень англійської мови 2024

З метою формування позитивного ставлення до вивчення іноземної мови, удосконалення мовних знань в закладі освіти було проведено тиждень англійської мови, який включав такі заходи: конкурс на найкращого знавця англійської мови, конкурс малюнків (серед здобувачів освіти початкової школи), проведено гру серед учнів 11-х класів "Our English", переглянуто презентації "Відеотур англомовними країнами" та "Знайомство з англійською культурою", здійснено віртуальну подорож до Лондона.

18:20 11.02.2024

Тиждень історії 2023

З метою підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії та правознавства, а також стимулювання творчої активності учнів, у нашому закладі з 04 по 08 грудня 2023 року вчителями історії Армаш А. П. та Філь О.М. було проведено Тиждень історії та правознавства. Гасло Тижня: «Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього».

19:21 10.12.2023

Тиждень початкової школи

З 13 по 17 листопада 2023 року в закладі проведено Тиждень початкової школи. Реалізація основних завдань у рамках тижня: активізація методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів; створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів; обмін педагогічним досвідом.

21:36 21.11.2023

Тиждень української мови та літератури

З 6 по 10 листопада  в нашому закладі проходив Тиждень української мови та літератури, який мав на меті спонукати учнів до осмисленого мовного самовдосконалення, збудити їх патріотичні почуття, адже ставлення до рідної мови є свідченням національної свідомості та рівня культури народу, його цивілізованості. Здобувачі освіти мали змогу поринути у багатий світ краси рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

23:13 12.11.2023

Тиждень математики 2023

З 16 по 20 жовтня у Степанівькому  ОЗЗСО проходив тиждень математики. Заходи тижня були спрямовані на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики. Вчитель математики Грабарчук І. М. підготувала для 5-х класів вікторину "Цікава математика". Вчитель математики Куликовська Л. А. залучила учнів 6-х класів до участі в "Математичних перегонах", а також до розв’язання задач, які були розміщені на стенді "Вибух логіки".  Школярам  пропонувалися завдання,  які спонукають  до логічного мислення, розвитку уяви та зацікавленості у вивченні математики.

13:30 22.10.2023