Обережно, небезпека

Подкаст “Хороших батьків не блокують". Епізод #3 Мою дитину шантажують її оголеними фото

У третьому епізоді говоримо про онлайн-грумінг — відносно новий вид сексуального насильства над дітьми в інтернеті. Злочинці різними способами втираються до дітей в довіру і виманюють в них інтимні фото, відео, шантажуючи дітей опісля. З допомогою головного інспектора Департаменту кіберполіції Романом Сочкою розбираємося із способами протидії злочинцям й тим, як вчинити, якщо дитина стала жертвою злочинців.

23:53 24.07.2023

Літні пригоди без шкоди

ЮНІСЕФ та Державна служба з надзвичайних ситуацій запустили комунікаційну кампанію "Спільно до безпеки. Літні пригоди без шкоди" про безпечну поведінку на воді, з вогнем і правила мінної безпеки. Це низка простих і зрозумілих правил, які вбережуть дітей, підлітків і дорослих від нещасних випадків під час літнього відпочинку.

20:48 10.07.2023

Для батьків та освітян: подкаст “Хороших батьків не блокують”

Команда громадської організації #stop_sexтинг у співпраці зі студією подкастів The Ukrainians Media анонсували подкаст “Хороших батьків не блокують”, який має допомогти батькам розібратися із тими небезпеками, які чекають на їхніх дітей в Інтернеті.

11:52 06.07.2023