На варту заступають ДЮРП

Дата: 20.04.2024 23:24
Кількість переглядів: 24

Одним з найважливіших аспектів забезпечення безпеки в навчальних закладах є пожежна безпека. Ініціативи, спрямовані на попередження пожеж та навчання дітей правилам безпечної поведінки в разі пожежі - важлива складова роботи з учнями. Члени Дружини юних рятувальників-пожежних (ДЮРП) під керівництвом педагога-організатора Армаш А.П. провели з учнями 4-А класу заходи, спрямовані на дотримання вимог пожежної безпеки., а саме: надали дітям важливі поради та вказівки щодо того, як уникати ризику виникнення пожежі внаслідок ігор з вогнем; нагадали правила безпечної поведінки в разі отримання сигналу про пожежу, зокрема про евакуацію та виклик служб пожежної безпеки; роздали школярам листівки та розмальовки, що містять корисну інформацію та малюнки про важливість виконання правил пожежної безпеки.